• +48 663-032-530
 • kontakt@vpm24.pl
 • kontakt@fatcloud.pl
Asvape Lucifer – Mod wykonany z drewna stabilizowanego + moduł PWM.

Lucifer by Asvape – 240W

Kolejny drewniak – Lucifer, po ilości odsłon zdjęcia oraz liczbie zebranych lajków… Boxy w drewnie podobają się chyba każdemu.

Lucifer w ok. 80% wykonany jest z jednolitego drewna stabilizowanego z lekkimi dodatkami żywicy epoksydowej. Znajduje się tam tylko by uzupełnić ubytki podczas produkcji samego urządzenia. Pragnę przypomnieć iż produkty tego typu nigdy nie są takie same, a kupujący powinien pamiętać że kolor oraz kształt może odbiegać od tego co na zdjęciach czy w opisie. Taki urok drewna stabilizowanego.

 

Jako że jest to w “pół” mechanik z podstawowymi zabezpieczeniami i modułem PWM, na frontowym panelu prócz małego przycisku głównego znajdziemy potencjometr, którym regulujemy moc i małą diodę led.

Niestety, tak jak widzicie na trzecim i czwartym zdjęciu, metalowe elementy podklejane są klejem na gorąco… Oczywiście można to w łatwy sposób usunąć. No cóż, coś za coś. Cena a jakość. Choć cena i tak jest bardzo przystępna jeśli chodzi o to w jaki sposób został wykonany ten box.

Cechy produktu:

 1. Zakres pracy od 1 do 240W
 2. Przedział pracy: 3,6 do 6,8 V.
 3. Minimalny zakres rezystancji atomizera -0,15 ohm
 4. Ergonomiczny wygląd obudowy
 5. Zasilany 2 x 18650 (brak w zestawie)
 6. Moduł PWM do regulacji mocy
 7. Wskaźnik LED
 8. Wskazuje wł. / Wył
 9. Pozłacany “pływający” pin
 10. Maksymalna średnica parownika 28 mm

Wymiary: 95mm x 60mm x 31mm

Czy warto? Tak, za tę cenę jak najbardziej. Koszt 600-700zł za produkt wykonany z drewna stabilizowanego i w tej jakości. Raczej nie spodziewałbym się tutaj jakości produktów Vicious Ant, jednak cena jest adekwatna do jakości.

Jedynym większym mankamentem są tutaj przewody, a dokładnie ich grubość. Radzę nie rozkręcać urządzenia, póki coś się nie urwie, strzeli czy “puści”. Jeśli już jednak coś się stanie i będziemy zmuszeni rozebrać urządzenie to polecam zakup przewodów miedzianych 1mm z izolacją i zamianę tych, które są na nowe, grube.

 

Zapraszam do obejrzenia materiału, który pojawi się dziś po 20;00.

Komentarze
News Reporter