• +48 663-032-530
  • kontakt@vpm24.pl
  • kontakt@fatcloud.pl
Coil Master Groot Mech Mod – Nowa rurka od CM & Recenzja 4CLOUD

CM Groot Mech Mod

Przyszedł czas na pierwsze takie przedstawienie produktu. Jako że tego typu urządzeń miałem już masę… Ten produkty zabija konkurencję wyglądem! Rzecz jasna nie on jest tu najważniejszy, ale o tym później.

Produkt dostajemy w bardzo ładnym, drewnianym opakowaniu. Spód wysłany jest drewnianymi włosami co sprawia że produkt od razu wpada nam w oko.

 

Jeśli jesteś estetą jak ja, to spodoba Ci się możliwość wymiany “sleev-ów”. Do wyboru mamy kilka. Dostałem dwie różne sztuki.

Mod wykonany jest z pełną dbałością o każdy szczegół. Ponadto w tej wersji nie musimy specjalnie obawiać się o jego “rysowanie” czy elementy, które mogą się nam zdrapać. Wykonany został w takim stylu że nie wpłynie to na jego estetykę. Dobra, ale do rzeczy!

Wymiary:

  1. Niecałe 25 mm średnicy pod parownikiem. ( 24,8 mm)
  2. Wysokość: 92,5 mm
  3. Waga: 180 gram

Cechy:

  1. Gwint 510 (standard) – Hybryda
  2. Magnetyczny przycisk (2 magnesy neodymowe) – Można też zastosować sprężynę, np: z VGOD.
  3. Miedziane elementy – miejsca styku
  4. Niestandardowy wygląd: “Stary brązowy korpus z mosiądzu”
  5. Zasilany jednym akumulatorem 18650 (zestaw bez ogniwa)

Każde zdjęcia można otworzyć – w pełnym oknie widać lepiej 😉

Zatrzymajmy się jeszcze przy samym przycisku. Jest to już nam dobrze znana konstrukcja z AV Able. Może to i dobrze… Działa świetnie, nie ma problemu z blokowaniem się głowicy podczas “wtykania”.

Do każdego mechanika polecam zakupić pastę stykową, by poprawić jakość działania naszego urządzenia.

Elementy są bardzo dobrze spasowane, gwinty nie skrzypią i trzymają się znakomicie. Jakoś farby jest na bardzo dobrym poziomie. Wizualnie – śliczne urządzenie. Jedynie magnesy neodymowe są za cienkie, mogą po pewnym czasie pęknąć.

Nie mam zamiaru porównywać tego produktu do żadnego innego. Każda rurka działa troszeczkę inaczej, posiada inne wymiary ścian itd. Można w niej jednak zauważyć podobieństwa do produktów, które już mamy na rynku. Nie ukrywam, większość z nich ma coś z pierwowzorów. “No bo co tu innego, lepszego wymyślić?” – Taka prawda.

Podczas wyboru naszego produktu sugerujemy się jakością wykonania, marką, wyglądem itd.

Rurkę Coil Master Groot ulokowałbym między VGOD a SubzeroX.

 

Komentarze
News Reporter