• +48 663-032-530
  • kontakt@vpm24.pl
  • kontakt@fatcloud.pl
Dinner Lady – Blackberry Crumble, liquid z UK.

Dinner Lady – Blackberry Crumble

Dinner Lady w 2016 roku zdobyło nagrodę za najlepszą markę w UK, “Best Dessert Flavor” oraz “Best Careal Flavor”.

Pod koniec 2017 roku, sieć sklepów VCP nawiązała współpracę z Dinner Lady co skutkowało wprowadzeniem na Polski rynek ich produktów w postaci 10 ml buteleczek oraz 60 ml premixów do własnego przygotowania (Butelka 60ml, zalana do poziomu 50ml + miejsce na 1 shota 10ml Maksymalna moc takiej mieszanki to 3mg.)

Jak już wiecie, lub nie. Testowałem w zeszłym roku Vape Dinner Lady – Apple Pie. Całość materiału udostępniam w ramach przypomnienia.

Tyle słowem wstępu 😉 Przechodząc do rzeczy! Dziś postanowiłem przysiąść do przetestowania kolejnego smaku, a mianowicie Blackberry Crumble. Producent smak opisuje w następujący sposób: “Ciepłe brytyjskie jeżyny zwieńczone chrupiącą, maślaną kruszonką.”

Zacznijmy jednak od samego początku, opakowania. Do “sprawdzenia” dostałem opakowanie zbiorcze zawierające cztery produkty w butelkach 10ml. Białe butelki, przystosowane do obecnie panującego prawa. Posiadają zabezpieczenie przed dziećmi, czyli wciskamy i odkręcamy, swobodne przekręcanie powoduje przeskakiwanie nakrętki nad zabezpieczeniem. Białe opakowanie chroni nasz liquid przed działaniem czynników zewnętrznych. Co najważniejsze! Etykieta czysta i przejrzysta, nie razi w oczy, dobrze dobrana szata graficzna i kolory.

“Dziubek” Przystosowany jest do każdego parownika i spełnia tę śmieszną zasadę opisaną w ustawie.

wymaga korzystania z pojemnika zapasowego posiadającego bezpiecznie zamocowaną końcówkę o długości co najmniej 9 mm, która jest węższa od otworu w zbiorniku papierosa elektronicznego i pasuje do otworu takiego zbiornika, a także posiadającego mechanizm kontroli napływu, który w położeniu pionowym, tylko pod ciśnieniem atmosferycznym i w temperaturze 20 °C ± 5 °C, wydziela nie więcej niż 20 kropli płynu do napełniania na minutę

Jeśli chodzi o to co jest napisane na butelce… Czasem miałem problem by to odczytać. Czcionka mogła by być ciut większa, o ile jest to możliwe.

 

Jako że butelka jest biała, to nie widzimy jakiego koloru jest nasz liquid. Z racji dosyć jasno żółtego koloru i braku słodzika (przynajmniej ja go nie czuję) nasze grzałki podczas częstego używania tego liquidy nie będą musiały być wymieniane co 4-5 dni.

Produkt testowany jest na:

Asmodus Luna

Wotofo Nudge RDA

Wata – Angorabbit

Dual Fused Clapton 2 x 0,4 KA1 / 0,1 NICR80 ~ 0,13 Ohm

Proporcję 70VG / 30PG mówią same za siebie. Chmurki nie będę opisywać bo ona jest inna na różnych zestawach.

Jeśli chodzi o sam smak… Jest cudowny! Słodko kwaśna jeżyna, niestety jednak nie czuję tutaj znacznego dodatku maślanej kruszonki, jest to zapewne dodatek, który tworzy całą kompozycję smakową.

Podczas testowania liquidów staram się nie brać pełnego opisu producenta jednoznacznie. No chyba że ktoś twierdzi że w danej mieszance jest to i to! I tak ma być – To co innego…

Wracając do smaku. Słodko-kwaśna jeżyna jest mega smaczna i bez problemu można ją używać każdego dnia. Nie jest mdła, przesłodzona czy za kwaśna. Składniki wydają się być idealnie dobrane i zrównoważone.  Podczas pierwszych 2-4 “buchów” czuć jedynie tę słodko-kwaśną jeżynę… Im dalej w las tym więcej drzew :). Zaczyna być wyczuwalny maślany posmak, który nadal jest dodatkiem. Dominuje jeżyna. Prosta i smaczna mieszanka.

Nie będę oceniać smaku. Sami to zróbcie. Jedynie opisuję swoje odczucia na dany temat.

Smak to kwestia gustu, każdy ma inny…

 

Komentarze
News Reporter