• +48 663-032-530
  • kontakt@vpm24.pl
  • kontakt@fatcloud.pl
A & D czyli e-papieros od Xiaomi. Czy uda im się podbić i ten rynek?

Xiaomi A & D

Sam nie wiem co mam o tym myśleć… Patrząc choćby po zdjęciach zapowiadanego produktu, z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić że nie są na bieżąco z obecnymi trendami. Ale nie skreślajmy ich.

Xiaomi niedawno wprowadził na rynek 140. produkt pod platformą crowdfundingową MIJIA i jest to e-papieros. Produkt oznaczony jako A & D e-cigarette pochodzi z ceną 199 Yuan (~ 30 USD).

E-papieros Xiaomi A & D ma delikatny i zwarty kształt. Ma 12 cm długości i 1 cm średnicy. Korpus jest ze stali nierdzewnej o matowej fakturze. Urządzenie ma również różne kolory. Wykorzystuje zaawansowaną technologię mgły wlotowej i inteligentną automatyczną regulację przepływu powietrza indukcyjnego. W takim przypadku, gdy urządzenie jest zasysane, światło włącza się automatycznie i gaśnie, gdy nie jest używane.

SZOK! I Niedowierzanie, przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. Odkrywają koło po raz drugi  😉

Ponadto e-papieros zawiera zero kalorii, ma kolagen, a także zawiera witaminy C, A, B6, E i B12, a także koenzym Q10. Istnieją również inne mikroskładniki odżywcze, o których mówi się, że są korzystne dla organizmu. Występuje w czterech smakach; Jabłko, mięta, grejpfrut i wanilia w celu zaspokojenia gustu różnych kategorii osób. Nie musisz wymieniać żadnych części ani płynu zawierającego składniki odżywcze, ponieważ jest całkowicie zamknięty, aby wyeliminować wycieki. Jest to produkt jednorazowy, ale ma stężenie zapewniające do 500 zaciągnięć”

Xiaomi

Pacz, Szfagier! Witaminy i kolagen. Będziesz zdrowy!

Jakoś sceptycznie do tego podchodzę, jednorazówki zostały już wyparte na AMEN! Ponadto wątpię by nasza kochana “WUADZA” pozytywnie podchodziła do tego produktu, tak więc spodziewajcie się go za przynajmniej pół roku 😉

 

Jestem ciekaw waszego zdania, zapraszam do dyskusji.

Xiaomi

Komentarze
News Reporter