• +48 663-032-530
  • kontakt@vpm24.pl
  • kontakt@fatcloud.pl
Premix # TAG – Odpowiadamy na podstawowe pytania

 # TAG – Prosto od Vape Club Poland

Wczoraj swoją premierę miała seria liquidów # TAG. Produkt otrzymujemy w butelce Gorilla o pojemności 60ml. Górna część pojemnika – zatyczka, została wyposażona w odkręcany “dzióbek”, który umożliwia bezproblemowe dolewanie bazy do naszej butelki. Świetne i proste rozwiązanie! W opakowaniu znajduje się 50 ml liquidu, pozostałe miejsce wypełniamy shotem nikotynowym. Maksymalną moc jaką możemy uzyskać to 3 mg / ml. Liquid jest w proporcjach 70;30 z przewagą gliceryny. Idealna gęstość na tę porę roku.

Dostępne smaki:

Mentos Candy – Słodki mix mięt, dający nieziemskie orzeźwienie
Acid Fruits – Słodko-kwasny mix kiwi, jabłka i melona
Smooth Tobbaco – Świetnie wyważona tytoniówka w połączeniu z karmelem oraz orzechem laskowym
Sweet Fruits – Letnie połączene brzoskwini, truskawki i papaii
Apricot Cake – Kruchę ciasto z dużą ilością soczystej moreli

 

Etykieta umieszczona na opakowaniu jest czysta i przejrzysta, nie ma zbędnych informacji. Przejrzyste, duże logo #Tag na froncie opakowania. Po prawej i lewej stronie oznakowania i informacje dotyczące produktu, dystrybutora oraz przeznaczenie produktu. Cieszy mnie kreatywność producentów. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych i oryginalnych etykiet. Warto iść w tę stronę.

Już dziś na kanale Vape Poalnd Magazine filmik dotyczący tych mieszanek. Przedstawienie produktu oraz pierwsze wrażenia.

Komentarze
News Reporter