• +48 663-032-530
  • kontakt@vpm24.pl
  • kontakt@fatcloud.pl
VPM24.pl – Vape Poland Magazine – Najnowsze informacje, testy, recenzje, opinie.

VPM24

Portal Vape Poland Magazine (VPM24.pl). Powstał z myślą integracji naszego społeczeństwa. Elektroniczne inhalatory nikotyny w naszym kraju zebrały bardzo liczną grupę odbiorców. Nieustanny postęp technologiczny, coraz to nowsze rozwiązania, masa informacji dotycząca nowych sprzętów, firm i działań na tym rynku zachęciła nas do stworzenia miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ekipa VPM24.pl to grupa pasjonatów, Vaperów. Każdy z nas dysponuje solidnym bagażem doświadczeń, które chcemy przekazać dalej. O tym nie przeczytasz w książce, nie dowiesz się nic na wykładzie. Całą swoją wiedzę pozyskaliśmy metodą prób i błędów, setki godzin spędzonych na testowania nowych produktów, tysiące wysłanych e-maili do producentów / dystrybutorów. Mogę tak wymieniać do wieczora, ale po co? Przekonaj się sam(a).

Planów jest masa, pomysłów co niemiara. Aby być z nami na bieżąco zapraszam do naszych portali społecznościowych oraz do częstego odwiedzania naszej witryny. Tak jak wspominałem wcześniej, będzie się działo. 😉

 

Komentarze
News Reporter